Apie TAX SPOT GROUP

TAX SPOT GROUP kolektyvas

Bendrovės TAX SPOT GROUP paslaugos – tai naujoviški ir efektyvūs sprendimai finansų srityje, dokumentų rengimas verslui ir fiziniams asmenims, oficialus atstovavimas Mokesčių inspekcijoje (HMRC).

Verslo klientams siekiame užtikrinti visišką ramybę dėl tvarkomos buhalterijos ir patariame, kaip efektyviau paskirstyti finansus.

Atsakingai ir dėmesingai atstovaujame savo klientus mokesčių inspekcijoje (HMRC) pateikiant mokesčių deklaraciją, per PVM (VAT) patikrinimus ir rūpinamės visu procesu, atsižvelgdami į individualią situaciją.

Siekiame užmegzti ilgalaikius ryšius ir stengiamės sukurti besąlygišką pasitikėjimą tarp bendrovės ir kliento. Tai darome taikydami sąžiningumo principą, dirbdami komandoje ir būdami visiškai patikimi. Tai yra mūsų pagrindas, dėl kurio bendrovės verslo aplinka yra unikali ir užtikrina ilgalaikę finansinę sėkmę. Tai – sėkmė, kurią sukuria bendra atsakomybė.

Bendrovės TAX SPOT GROUP misija – teikti visą mokesčių, finansų ar apskaitos valdymo paketą individualiems asmenims ir bendrovėms. Visas buhalterinis paketas leidžia optimizuoti bendrovės išlaidas ir užtikrinti, kad bus laikomasi naujausių įstatymų, bus priimami efektyvūs sprendimai.

Visi mūsų komandos nariai dirba siekdami, kad TAX SPOT GROUP taptų naujoviška paslaugų bendrove. Plėsdami verslą ir siekdami įkvėpimo kasdieniame darbe, turime artimai bendradarbiauti su klientais, todėl mūsų tikslas yra glaudžiai susijęs su jūsų poreikių patenkinimu.

Mes kuriame sėkmę savo klientams, nustatydami jų poreikius ir teikdami pridėtinės vertės sprendimus.

Siekiame puoselėti bendrovės aplinką, kurioje kiekvienas komandos narys yra vertinamas ir gali augti.

Bendrovės TAX SPOT GROUP pasaulyje vidinė kultūra grindžiama įsipareigojimu, atsakomybe, pasitikėjimu ir pagarba kitiems.

Vertiname teigiamą ir neigiamą patirtį kaip mokymosi ir tobulėjimo pagrindą.